Skladové prostory a velkokapacitní podzemní sklepení, Štěnovice, okr. Plzeň-jih

Kopta reality zajišťuje prodej unikátního objektu - skladových, kancelářských a podzemních (sklepních prostor) na okraji obce Štěnovice /Plzeň-jih/ v těsné blízkosti dálnice D5 Praha - Plzeň - Rozvadov, 10 km od Plzně, 5km od OC Olympia. Budova je ve tvaru písmene H s původními skladovacími prostory i jednou novější halou. Střecha je převážně sedlová, z části pultová. Krytina je z vlnitého plechu. V objektu je zaveden světelný a motorový proud. Vytápění je akumulačními kamny a teplovzdušnými agregáty. Podlahy jsou betonové.
1.PP - podzemní podlaží:
V podzemním podlaží se nachází 6 sklepních kójí s klenbovými stropy a propojovací sklepní prostor. Pod schodišťovým prostorem je původní kopaná studna - stále plná vody a s rozvodem vody do jednotlivých kójí. Sklepní prostory se využívaly jako dozrávací sklepení vinného sektu /Vinařské závody - Bohemia Sekt/. Obdvodové zdi jsou 1.0 - 1.2 metry široké a jsou zděné, kamenné.
1.NP - přízemí :
V přízemí jsou jak skladovací, tak kancelářské prostory. Sklady lze rozdělit na 5 místností s kanceláří, těžkotonážním výtahem do patra, šatny, umývárny a další zázemí. Objekt má 2 rampy /výška cca 3,9m/ a zároveň 2 příjezdové cesty do objektu z hlavní komunikace.
Podkroví - půdní prostory:
Půda je o celkové ploše 739 m2 a je využívána jako skladovací prostor. Lze zde budovat také bytové prostory či kancelářské prostory.

Štěnovice byly v minulosti - mimo jiné - známé právě pivem, které se zde vařilo v panském později akciovém pivovaru. Pivovar byl založen v roce 1765 a s výjimkou let 1943 až jaro 1945 se zde vařilo pivo až do roku 1946. Dnes už o zašlé slávě velkého pivovaru svědčí jen zbytky budov. Předmětné sklepení a haly byly kdysi součástí tohoto bývalého městského pivovarského areálu a přímo s ním sousedilo. Prodávaný objekt byl vystavěn v roce 1892. V roce 1982 byla provedena rekonstrukce vnitřních prostorů. Přijďte si prohlédnout tyto velice zajímavé prostory , věříme, že oslovíme toho správného podnikavce, který sem opět přivede čilý podnikavý ruch a život. Více informací u makléře zakázky.

Cena:
Info o ceně u inzerenta.
Lokalita:
Štěnovice
Číslo zakázky:
0118
Plocha pozemku:
4565 m2
Zastavěná plocha:
3079 m2
Energetická náročnost:
D - Méně úsporná
Zobrazeno:
76x
Vloženo:
18. 1. 2019 17:36:02
Poslední změna:
9. 4. 2019 13:36:13


Inzerent:
Jan Kopta DiS., Kopta reality s.r.o.

Jan Kopta DiS., Kopta reality s.r.o.
Email:
jan.kopta@koptareality.cz
Mobil:
775681050
Pevná linka:
377963510
Můj email nebo telefon:
Odpověd na inzerát: