Prodej komerčního objektu, Staré Město u Bruntálu

ˇNabízím zprostředkování prodeje komerčního objektu nacházejícího se ve Staré Městě u Bruntálu. Objekt se skládá z administrativní budovy, trafostanice, skladové haly a ostatní plochy.
Administrativní budova s výměrou 540m2 je tvořena zázemím pro vrátní službu, několika samostatnými prostory pro kanceláře a hlavní kanceláří pro majitele vybavenou i krbem, sociálním zázemím jak pro ženy tak muže, menším vestibulem. Součástí této budovy jsou také dvě garážová stání s vlastními sklady. K administrativní budově patří také menší váha hned u vchodu a také velká auto-váha přímo u vrátnice.
Trafostanice s výměrou 82m2 slouží k napájení celého objektu. Připojení na tuto stanici využívají za poplatek také okolní budovy sousedících parcel.
Skladová hala s výměrou 9420m2 je tvořena 12 samostatnými kójemi, střed je tvořen příjezdovou halou, která je na obou koncích vybavena dveřmi pro příjezd a odjezd vozidel, v přední i zadní části jsou nájezdové rampy pro nakládku a vykládku materiálu. Hala má také vlastní sociálni zázemí, šatnu pro zaměstnance, kancelář pro administrativu.
Zbývající ostatní plocha o výměře 19006m2 je z velké části tvořena asfaltovým povrchem, zbylé prostory jsou zatravněné a částečným porostem.
Celý areál je oplocen. Příjezd je po obecní komunikaci. Kostra haly je tvořena železnými pilíři, které jsou v současné době ve velmi dobrém stavu. Opláštění je tvořeno hliníkovými plechy, stejně tak jako střešní krytina. Vnitřní příčky jsou vybudované ze směsi betonu a plsti.
Díky své poloze s šesti hlavními trasami pro export a import (Staré Město – Bruntál 1. Krnov – Polsko; 2. Opava – Ostrava – Český Těšín – Polsko; 3. Opava – Fulnek – Napojení na dálnici D1; 4. Šternberk – Olomouc – Napojení na dálnici D1; 5. Rýmařov – Šumperk – Mohelnice – Pardubice – Hradec Králové – Napojení na D11; 6. Staré Město – Jeseníky – Polsko) je objekt vhodný pro vybudování nebo rozšíření firmy s možností kamiónové dopravy. Velké plochy umožňují pohyb těchto vozidel a jejich nakládku a vykládku.

Cena:
Info o ceně u inzerenta.
Lokalita:
Staré Město

(poloha na mapě je přibližná)
Číslo zakázky:
1229
Plocha pozemku:
19006 m2
Zastavěná plocha:
10142 m2
Energetická náročnost:
G - Mimořádně nehospodárná
Zobrazeno:
92x
Vloženo:
21. 11. 2018 9:45:26
Poslední změna:
18. 2. 2019 3:45:45


Inzerent:
Ing. Jarmila Špirutová, Ing. Jarmila Špirutová

Ing. Jarmila Špirutová, Ing. Jarmila Špirutová
Email:
info@jarmilaspirutova.cz
Mobil:
739123332
Pevná linka:
739123332
Můj email nebo telefon:
Odpověd na inzerát: