Zprostředkujeme Vám prodej velmi zajímavé komerční nemovitosti a to

Zprostředkujeme Vám prodej velmi zajímavé komerční nemovitosti a to za velmi výhodných finančních podmínek na Pelhřimovsku. Víceúčelové stavení je v jedné polovině zařízeno jako ustájení pro koně. Druhá polovina je připravena ke komerčnímu využití ( sklady, výroba ). Součástí vnitřních prostor jsou také administrativní prostory, garáže, prostorné dílny, sklepní prostory atd. Stavba je zděná z kamene a cihel na betonových základech a kamenné podezdívce. Stropy jsou rovné nespalné, krov dřevěný sedlový, krytina tašková, klempířská konstrukce z pozinkovaného plechu je osazena bleskosvodem. Okna jsou dřevěná dvojitá, dveře i vrata dřevěná. Podlahy jsou betonové, vnitřní omítky hladké vápenocementové, fasáda hladká.
Stáje pro koně jsou umístěny v jižním křídle stavby, vzdálenějším od obce. Mezi podpěrné sloupy byly centrálně instalovány stájové boxy a kolem nich tak vznikl pohodlný manipulační prostor. Vstup je v levé části stáje, na opačné straně jsou vrata na vyvážení chlévské mrvy.
Sociální zařízení pro obsluhu stájí – záchody, sprchy, šatna a denní místnost jsou umístěny u vchodových dveří jsou součástí této stavby.
Původní stavba pochází z roku 1958. Byla vyměněna střešní krytina, včetně laťování, nové jsou klempířské konstrukce i bleskovod.
Vše je ve velmi dobrém technické stavu k okamžitému zahájení provozu bez nutnosti oprav. Po telefonické domluvě předložím podrobnou technickou zprávu. Pokud máte vážný zájem, jsem Vám kdykoliv k dispozici. Ev. číslo: 23169.

Cena:
7 900 000 
info o ceně v RK, k jednání

Chci slevu
Lokalita:
Bořetín
Číslo zakázky:
23169
Energetická náročnost:
G - Mimořádně nehospodárná
Zobrazeno:
3x
Vloženo:
13. 11. 2017 17:46:10
Poslední změna:
15. 11. 2017 9:01:15


Inzerent:
Pavel Domanský, Home 4 People

Pavel Domanský, Home 4 People
Email:
info.areality@home4people.cz
Mobil:
774 787 710
Můj email nebo telefon:
Odpověd na inzerát: