Partneři Kup-nemovitost.cz


Kup-nemovitost.cz je inzertní realitní server, který je propojen s různými servery a realitními programy, které do něj exportují inzeráty pomocí exportních můstků.

ProdejToSám.cz

ProdejToSám.cz je portál, který rozšíří inzerát o prodeji či pronájmu nemovitosti na 46 velkých tuzemských portálů a další desítky portálů menších. Jedním vložením inzerátu ušetří inzerent nejen vysoké poplatky, které si portály stanovují, ale i čas. Ideální nástroj pro všechny, kteří chtějí prodat nebo pronajmout nemovitost bez realitní kanceláře.

burzaspravcu.cz

Burza správců, likvidátorů, exekutorů je portál zameřujíci se na zprostředkování inzerce majetku zabaveného v insolvenčních, řízeních, likvidacích a exekucích. Díky Burze správců lze nejen nakupovat majetek za výhodné ceny, ale také prostředníctvím webu nabízet případným zájemcům o koupi.

Dům realit

Dumrealit.cz je síť nezávisle vlastněných a provozovaných realitních kanceláří na území celé ČR.

EURO Reality Zlín

Nejširší nabídku nemovitostí máme ve Zlínském kraji, ale v naší nabídce najdete i zajímavé reality z celého území republiky.

Realitní správce

Realitní program nové generace, který umí nejen udržovat na portálech realitní nabídky aktuální, ale efektivně pracuje s poptávajícím, prodávajícími ale i se samotnými makléři.

PoskiReal

PoskiReal je webový systém pro správu realitní kanceláře, který umí exportovat inzeráty na na Kup-nemovitost.cz pomocí exportního můstku.

ReeGo

ReeGo je software pro realitní kanceláře pro správu zakázek. Program ReeGo exportuje inzeráty mimo jiné i na Kup-nemovitost.cz.

Realitní software Česke Republiky

Realitní systém České Republiky je software na správu realitních zakázek, který je zatím ve vývoji a má být zdarma.

Softreal

Softreal od společnosti SQUID.CZ s.r.o umožnuje export inzerátů na ty na Kup-nemovitost.cz.

Urbium / EuroBydlení

Urbium je společnost, která vytváří realitní software pro realitní kanceláře. Její program Urbium exportuje inzeráty mimo jiné i na Kup-nemovitost.cz

viaReality